Сумська класична гімназія

Сумської міської ради

У вересні 1999 року у Сумській класичній гімназії був створений хореографічний колектив “Амелія” (керівник Бондаренко С.М.).

У 2005 році було  присвоєно звання «Зразковий  художній колектив» .

Колектив має три вікові групи, це майже 50 вихованців.

Своєю позитивною енергетикою, незрівняним емоційним зарядом, відшліфованою майстерністю, артистичністю учасники привертають увагу глядача і завжди мають великий успіх.

Сьогодні концертна програма нараховує більше 30 танців - це хореографічні мініатюри, сюжетні та стилізовані танці, сучасна хореографія та танці народів світу.

Колектив приймає активну участь в житті гімназії та рідного міста. Вони  є бажаними гостями різноманітних концертних заходів, благодійних акцій, конкурсів та фестивалів.

Завдяки наполегливій праці, прагненню до перемоги «Амелія» отримала багато почесних нагород, у тому числі перемоги в  обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

Неймовірно дружня  атмосфера, спільність інтересів і захоплень об’єднує дітей різного віку. Велика увага в колективі приділяється естетичному розвитку , заохочується творчість, ініціативність. Згуртованість «Амелії» є гідним прикладом для інших колективів і надихає його керівника на створення більш цікавих і незвичайних хореографічних композицій, які розкривають творчі здібності дітей, відкриваючи їм завісу в прекрасний світ мистецтва.