Сумська класична гімназія

Сумської міської ради

gallery/dsc_3310 - копия
gallery/dsc_3310 - копия

2015-2016

ІІ етап учнівських олімпіад

 

З 7 листопада по 27 грудня 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Найкращі знання показали учні з англійської мови (12 переможців), біології (9 переможців), фізики (8 переможців), хімії (6 переможців).

Найбільшу кількість перемог здобули:

Бєлолюбцева Софія Сергіївна (7(11)Г) – 5 (астрономія, екологія, фізика – 2 місце, хімія, економіка – 3);
Кочетков Денис Олександрович (6(10)Г) – 4 (математика, англійська мова, фізика – 2 місце, хімія – 3);
Садчиков Георгій Ігорович (4(8)Г) – 3 (фізика – 1 місце, хімія – 2, англійська мова – 3).

 

ІІІ етап учнівських олімпіад

 

З 15 січня по 19 лютого 2016 року проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Найбільшу кількість перемог здобули:

Кочетков Денис Олександрович (6(10)Г) – 4 (фізика – 1 місце, математика, хімія, англійська мова – 2 місце);
Бєлолюбцева Софія Сергіївна (7(11)Г) – 3 (астрономія – 2 місце, фізика, хімія – 3 місце);
Євдокимова Олександра Володимирівна (7(11)Г) – 2 (географія – 1 місце, англійська мова - 2);
Садчиков Георгій Ігорович (4(8)Г) – 2 (хімія -2 місце, фізика - 3);
Тєлєтов Дмитро Олександрович (5(9)В) – 2 (хімія – 2 місце, математика - 3).

 

 

Список переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2015/2016 навчальний рік

 

з/п

 

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Клас

навчання

Місце

ПІБ учителя, який підготував учня

Біологія

  1.  

Лобода Дмитро Андрійович

10-Г

І

Токарева Інна Олексіївна

  1.  

Шевцова Катерина Олександрівна

11-Г

І

Токарева Інна Олексіївна

Англійська мова

  1.  

Драль Владислава Сергіївна

10-А

ІІ

Приходько Тетяна Володимирівна

  1.  

Івченко Єгор Олегович

10-В

ІІ

Приходько Тетяна Володимирівна

  1.  

Кочетков Денис Олександрович

10-Г

ІІ

Приходько Тетяна Володимирівна

  1.  

Багаєва Ірина Михайлівна

11-А

ІІ

Ковальова Людмила Іванівна

  1.  

Євдокимова Олександра Володимирівна

11-Г

ІІ

Пушко Ірина Ігорівна

Хімія

  1.  

Садчиков Георгій Ігорович

8-Г

ІІ

Депутат Вікторія Микитівна

  1.  

Тєлєтов Дмитро Олександрович

9-В

ІІ

Слєсарева Тетяна Олексіївна

  1.  

Кочетков Денис Олександрович

10-Г

ІІ

Толстолидкіна Ольга Петрівна

  1.  

Бєлолюбцева Софія Сергіївна

11-Г

ІІІ

Толстолидкіна Ольга Петрівна

Математика

  1.  

Попов Олександр Вікторович

7-А

ІІ

Панченко Тетяна Іванівна

  1.  

Тєлєтов Дмитро Олександрович

9-В

ІІІ

Тележенко Тетяна Олексіївна

  1.  

Кочетков Денис Олександрович

10-Г

ІІ

Шаповалова Світлана Григорівна

Фізика

  1.  

Вакал Єгор Андрійович

8-Г

ІІІ

Северин Віктор Миколайович

  1.  

Садчиков Георгій Ігорович

8-Г

ІІІ

Северин Віктор Миколайович

  1.  

Кочетков Денис Олександрович

10-Г

І

Северин Віктор Миколайович

  1.  

Фріцак Максим Вячеславович

10-Г

ІІ

Северин Віктор Миколайович

  1.  

Бєлолюбцева Софія Сергіївна

11-Г

ІІІ

Гончаренко Віктор Миколайович

Географія

  1.  

Саліван Єгор Романович

8-Г

ІІІ

Бакляк Ольга Василівна

  1.  

Євдокимова Олександра Володимирівна

11-Г

І

Бакляк Ольга Василівна

Російська мова та література

  1.  

Абрамець Владислава Євгенівна

9-Г

ІІ

Бутенко Лариса Анатоліївна

  1.  

Костіна Анастасія Володимирівна

11-А

І

Гаврилова Ольга Іванівна

Астрономія

  1.  

Бєлолюбцева Софія Сергіївна

11-Г

ІІ

Северин Віктор Миколайович

Французька мова

  1.  

Демура Діана Володимирівна

10-Г

І

Резнікова Олена Анатоліївна

 

ІV етап учнівських олімпіад

 

з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Клас

навчання

Місце

Предмет

ПІБ учителя, який підготував учня

  1.  

Євдокимова Олександра Володимирівна

7(11)-Г

Диплом 2

Географія

Бакляк Ольга Василівна

  1.  

Костіна Анастасія Володимирівна

7(11)-А

Диплом 1

Російська мова та література

Гаврилова Ольга Іванівна

  1.  

Лобода Дмитро Андрійович

6(10)-Г

Диплом 2

Біологія

Токарева Інна Олексіївна

  1.  

Шевцова Катерина Олександрівна

7(11)-Г

Диплом 3

Біологія

Токарева Інна Олексіївна

  1.  

Садчиков Георгій Ігорович

4(8)-Г

Диплом 3

Хімія

Депутат Вікторія Микитівна